Optimalizováno pro Internet Explorer a Mozila Firefox. Jiné prohlížeče, jako například Opera, nemusí zobrazit některé části těchto stránek korektně.
Lilie
Vítejte na našich stránkách !

Tyto stránky jsou určené pro kamarády, přátele a všechny lidi, kteří mají rádi
příjemné prostředí útulného domova se zahrádkou.

AKTUALITY 

1.1.2012
TYTO STRÁNKY NEJSOU NADÁLE AKTUALIZOVÁNY.
Z toho důvodu nemusí již fungovat některé odkazy na externí zdroje nebo se nemusí zobracovat obsah načítaný z externích zdrojů (fotoalba, počasí, zprávy atd.).
Děkujeme za pochopení.25.7.2010
V sekci Dům a zahrada je nový obrázkový seriál o stavbě teplovzdušného krbu.

24.7.2010
Přidali jsem nové recepty a fotografie našeho nového kocourka Fida.


24.7.2010
V současné době předěláváme oddíl Květiny, takže zatím mé fotografie květin nejsou k disposici.


Některé z našich nejlepších fotografií z přírody zveřejňujeme na serveru Wallpaper.cz. ZDE můžete najít 154 našich fotografií, které si můžete stáhnout jako pozadí na plochu svého monitoru.

V březnu 2008 jsme navázali spolupráci s portálem Toprecepty.cz, kterému jsme povolili zveřejňování našich receptů na jejich stránkách. Některé naše repety tudíž najdete také na www.toprecepty.cz.


NA ÚVOD 
Jak vznikly tyto stránky a co obsahují
Na začátku byla zahrádka s každoročně pozměňovaným uspořádáním záhonů, postupné doplňování květin, keřů a úpravy směřující k tomu, aby v každém ročním období bylo vidět něco hezkého, co potěší. K tomu se přidávaly úpravy dvorku, výsadba stále zelených rostlin a sezonní dekorace do oken, které mají oživit dům, když už je zahrádka pokrytá sněhem. Postupně se tak během let hromadily zkušenosti a fotografie a to ne jenom ze zahrádky, ale i z kuchyně. Příležitostně vznikaly různé sbírky, hromadily se recepty, nápady atd.
Posléze se objevil i nápad tyto věci nějak uspořádat a alespoň s některými z nich se podělit s našimi kamarády a přáteli.
Zvolili jsme tedy internet, jako vhodný prostředek jak k prezentaci, tak ke vzájemné komunikaci.
Na těchto stránkách tedy můžete najít fotografie z mé zahrádky, fotografie různých úprav na dvoře, zajímavé snímky z přírody a ze života našich bývalých i současných domácích mazlíčků. Jsou tu i ukázky z různých sbírek. Najdete zde také několik receptů, ke kterým postupně přibývají další.
To jsou hlavní témata, mezi kterými můžete vybírat v záložkovém menu na horním okraji stránek.
Po levé straně je nabídka doplňků, kde najdete například knihu návštěv, odkaz na e-mail atd.

Poznámka:
Tyto stránky jsou amatérkým dílkem, které se postupně vyvíjí. Prosíme proto o shovívavost případně nahlédnuvši odborníky na Java Scripty, kaskádové styly atd.

Podrobnější vysvětlení a informace pro uživate prohlížečů Mozilla FIREFOX najdete níže na této stránce v sekci "Technické poznámky".


RECEPTY  Nyní je zde více než 700 receptů !
Co najdete v sekci Recepty
V sekci Recepty můžete najít výběr některých mých oblíbených receptů a také některé nové, které jsem v nedávné době vyzkoušela.
U některých receptů najdete také fotografie. Jedná se výhradně jen o vlastní fotografie mnou připravených jídel.
Tyto stránky vznikly teprve nedávno. Je zde proto zatím jen málo receptů, ale postupně se doplňují jak fotografie, tak nové recepty.
V této sekci tedy téměř každý týden můžete najít něco nového.
Recepty >>>
ANKETA


Odkud jsou naši návštěvníci
Locations of visitors to this page

NAŠE IKONKA NA VAŠE STRÁNKY
Logo.gif(2 kb)
Pokud se Vám líbí naše stránky a chtěli byste na svém webu mít na ně odkaz, stačí, když si následující HTML kód zkopírujete a vložíte do zdrojového kódu Vaší stránky.

<BR><A HREF="http://lenka-m.wz.cz"><IMG SRC="http://lenka-m.wz.cz/Logo.gif" WIDTH=120 HEIGHT=60 BORDER=0></A><BR>
POČASÍ A PRANOSTIKA
rainbow1.gif(728 b) Chcete se dozvědět něco o původu českých názvů měsíců, přečíst si pranostiky a nebo si vyzkoušet předpověď počasí na příštích několik hodin ?
Podívejte se na stránku o počasí. >>>CITÁT
kniha Lidem se téměř nikdy nedaří být šťastní, protože vidí minulost lepší, než byla, přítomnost horší, než je, a budoucnost růžovější, než bude.

Marcel Pagnol

Další citáty >>>
 • o štěstí
 • o lásce
 • o přátelství
 • o životě
 • Elektroexpert.JPG(2 kb)
  ElektroExpert.sk - biela technika, domáce a kuchynské spotrebiče


  Ola_Kala.jpg(5 kb)
  Kurzy vaření
  Kulinářský ateliér Ola Kala